Remote Presentations @ IETF97

Monday

Day Time Working Group Room Presenter
Monday 09:30-12:00 hrpc Park Ballroom 1 Alexandra Hache
Monday 09:30-12:00 hrpc Park Ballroom 1 Corinne Cath
Monday 09:30-12:00 hrpc Park Ballroom 1 Geoffrey C. Bowker
Monday 09:30-12:00 sfc Grand Ballroom 1 Brady Johnson
Monday 09:30-12:00 sfc Grand Ballroom 1 Rory Browne
Monday 09:30-12:00 tcpm Park Ballroom 2 Jenifer Cui
Monday 09:30-12:00 tcpm Park Ballroom 2 Jordan Miguel
Monday 09:30-12:00 teas Grand Ballroom 3 Boris Khasanov
Monday 13:30-15:30 cfrg Park Ballroom 1 Adam Langley
Monday 13:30-15:30 v6ops Grand Ballroom 2 tore anderson
Monday 15:50-17:50 i2nsf Park Ballroom 1 Diego Lopez
Monday 15:50-17:50 lpwan Grand Ballroom 2 Antti Ratilainen
Monday 15:50-17:50 lpwan Grand Ballroom 2 Jiazi Yi

Tuesday

Day Time Working Group Room Presenter
Tuesday 09:30-12:00 bmwg Studio 3 Marius Georgescu
Tuesday 13:30-15:30 httpbis Park Ballroom 2 Poul-Henning Kamp
Tuesday 13:30-15:30 netmod Grand Ballroom 3 Clyde Wildes
Tuesday 15:50-18:20 6lo Grand Ballroom 2 Samita Chakrabarti
Tuesday 15:50-18:20 dtn Studio 2 Brian Sipos

Wednesday

Day Time Working Group Room Presenter
Wednesday 11:10-12:10 trill Studio 2 R. Parameswaran
Wednesday 13:30-15:00 core Studio 2 Carsten Bormann
Wednesday 13:30-15:00 nwcrg Studio 3 Samah A. M. Ghanem

Thursday

Day Time Working Group Room Presenter
Thursday 09:30-11:00 6tisch Park Ballroom 1 Diego Dujovne
Thursday 09:30-11:00 dnssd Studio 4 Christian Huitema
Thursday 09:30-11:00 maprg Grand Ballroom 2 Kathleen Nichols
Thursday 09:30-11:00 maprg Grand Ballroom 2 Moritz Steiner
Thursday 11:10-12:10 saag Grand Ballroom 1 Christian Huitema
Thursday 13:30-15:00 ccamp Studio 2 Zafar Ali
Thursday 13:30-15:00 lmap Studio 3 Dan Romascanu
Thursday 13:30-15:00 nmlrg Studio 4 Stavroula Vassaki
Thursday 15:20-17:50 ace Studio 4 Washington
Thursday 15:20-17:50 rmcat Studio 3 Michael Ramalho
Thursday 15:20-17:50 rmcat Studio 3 Sergio Mena
Thursday 15:20-17:50 rmcat Studio 3 Xiaoqing Zhu

Friday

Day Time Working Group Room Presenter
Friday 09:30-11:30 dots Park Ballroom 1 Ehud Doron
Friday 09:30-11:30 dots Park Ballroom 1 Tiru Reddy
Friday 09:30-11:30 regext Studio 3 Antoin Verschuren
Friday 11:50-13:20 babel Park Ballroom 1 Denis Ovsienko
Friday 11:50-13:20 mile Studio 2 Takeshi Takahashi